Nápověda: Jak se přihlásit do členské sekce?

Může se stát, že se Vám hned napoprvé nepodaří přihlásit do naší členské sekce KLUBU Germanika.  Zkuste postupovat dle níže popsaného návodu. Pokud se Vám to ani tak nepodaří a potřebujete pomoci zavolejte na 776 623 562 nebo napište na kancelar@germanika.org. 

Rádi Vám pomůžeme a navedeme Vás po telefonu. Nebojte se ozvat!

KROK 1: Do svého prohlížeče internetu zadejte adresu www.nemeckyonline.cz a potvrďte klávesou Enter

 

KROK 2: Po zobrazení stránky klikněte na PŘIHLÁSIT SE vpravo nahoře.

 

KROK 3: Do polí k přihlášení vypište své registrační údaje. Obvykle je to Váš email, který jste vyplnili při registraci a na který Vám píšeme a heslo, které jsme Vám zaslali ve zvláštním emailu. Pokud nemůžete přihlašovací údaje najít, napište nám na klub@germanika.org a rádi Vám je vygenerujeme znovu. V případě, že víte svůj registrovaný email, ale zapomněli jste heslo, klikněte na Zapomněli jste heslo a zašleme Vám jej obratem znovu na Váš email. Po vyplnění svých údajů klikněte na Přihlásit se.

KROK 4: Zobrazí se Vám tabulka pro ověření, že nejste SPAM robot. Prosím nelekejte se a klikněte na tlačítko Nejsem robot. Je možné, že budete muset znovu zadat své údaje. Tento krok neovlivníme, záleží na nastavení Vašeho prohlížeče. Poté klikněte na tlačítko Přihlásit se.

KROK 5: Vyplňte prosím ReCaptcha box (ochrana proti robotům) pouhým kliknutím do obrázku a klikněte na OVĚŘIT. 

KROK 6: Po úspěšném ověření je ještě potřeba volbu potvrdit tlačítkem Přihlásit se. 

KROK 7: A jste mezi námi! Návod a jak pracovat se členskou sekcí si povíme uvnitř klubu. 

Stále se Vám nedaří přihlásit? Zkonrolujte si, zda máte v pořádku uhrazen členský příspěvěk a kontaktujte naši podporu klub@germanika.org a nebo na tel. 776 623 562 
Rádi Vás nasměrujeme po telefonu!